Tesirli Siz Dinletme Duası

Kocanız veya sizin hakkınızda devamlı kötü düşünen bir kişinin tesirli bir şekilde etkisini görmek ve karşınızdaki kişinin sizin hakkınızda olumsuz düşünmesini yada kötü konuşmasını engelemek için aşağıdaki uygulama yapılır..

Bu tesir duasını tesiri ispatlanmış tek sürü ama tek sürü güçlü olması populer meydana gelen tek tesir duadır .  Bu dua ile umarım dilediğiniz şeye en kısa süre içinde kavuşursunuz .  Yüce Allah sizi kalıcı olarak savunsun .

Bu ki yoğun meydana gelen kimse şayet gölde uçan kuşları bile murad etse muti’ ola
Kenidine bend edip tefriki ( ayrılığı )  olası olmaz .
Tekrar tek daha vakia deneyim olunmuştur  ( durum denenmiştir )

Usulü şu şekildir
Gusül edip pak ve halvet  ( temiz ve boş )  tek yerde 2 rekat namaz kıl
Ondan ardından 500 kere bu duayı okuya
La ilahe illallahur rauf

Sonra 9 kere kafirun suresi okuya ve dilediği kimsenin etkisini dileye
Muradı hasıl ola .

Gelen Aramalar:

  • la ilahe illallahur rauf
  • kocaya söz geçirme duası
  • en tesirli dualar
  • soz dinletme duasi
  • en tesirli denenmiş dualar
  • söz geçirme duası
  • la ilahe illallahur rauf duası çok faydası
  • la ilahe illallahur rauf deneyenler

“Tesirli Siz Dinletme Duası” üzerine bir düşünce

  1. 7 senelik çok sıkı olduğum dostumu şiddetli bir kavga sonunda kaybettim. Hatalı taraf olmanın vicdan azabıyla daha fazla yaşayamıyordum ama geri özür dilemem,kendşmi affettirmeye çalışmam hiçbi işe yaramayacaktı biliyodum. Hem gururumu da ayaklar altına almaya ne lüzum vardı? Medyum olcay geldi aklıma hemen çünkü eski sevgilisini olcay hocayla tekrar kendine bağlayan bir arkadaşım vardı. Vay be demiştim o zamanlar aklımda takılmıştı baya, demek ordan aklımda kalmış. Biraz internette gezindim gerçekten işinde iyi biri olduğunu anladım zaten siz de baksanız anlarsınız daha önce işlem yaptıranlarının yorumlarına.Bağlama büyüsü yaptık onun önermesiyle beraber.21 Günlük bir süre verdi bana. O 21 Günü unutamam ömrüm boyunca. O heyecan o stres o endişe ve korku içimi yiyordu. Ama her gece yastığa başımı koyar koymaz tekrar arkadaşımla barışacağımı düşünüyordum. Hani belki saçma sapan gelebilir bir arkadaş için bunları yapmam ama yaşamayanın anlayacağını sanmıyorum. Her gece güzel günlerin hayalini kuruyordum. 21.günün gecesi de aynı şekildeydi. Verilen sürenin sonuna gelmiştik ama bir değişiklik yoktu hala? o gece de uyudum ve ümidim açıkçası gitmişti. Olcay hocayı aradım sabahı. Bana dediği şey ümidimi kaybetmemem ve çok az bir süre kaldığı.Bu konuşmanın geçtiği haftanın cuma gecesi birdenbire telefonumda arayan oydu. O gece tüm buzları eritmiştik aramızdaki. Benden mutlusu yoktu adeta. Hala çok mutluyum. ALLAH RAZI OLSUN OLCAY HOCADAN BİNLERCE KEZ. UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir