Kendini iyi hissetmek için dua

Namazda, taharette, vesair tüm hususlarda Iblisin vesvesesinden arınmak amaçlı altını çizen on (10) kere bu dua ya aynı ritimde devam etmek bir sürü yararlıdır .
Euzübillahimineşşeytanirraciym. Deyip sol tarafına tükürür ve devamında;

Amene billahi ve bi rasulihi ve hasbiyallahü vela ilahe illallahül evvelü vel ahiru vezzahiru vel batınu ve hüve bi, küllişeyin aliym. Vela havle vela kuvvete illabillahil aliyyil aziym* okunur.

kendini iyi hissetmek için okunacak dua
kendini iyi hissetme duasi,
iyi hissetmek için dua,
kendini güçlü hissetmek için dua
kendini iyi hissetmek için okunan dua
iyi hissetme duasi
kendimi iyi hissetmek için dua
kendini iyi hissetmek için dualar

Gelen Aramalar:

  • kendini iyi hissetmek için dua
  • kendini iyi hissetmek için okunacak dua
  • kendini iyi hissetme duasi
  • kendini mutlu hissetmek için dua

“Kendini iyi hissetmek için dua” üzerine bir düşünce

  1. Şunu söyliyim bu tarz şeylere (medyum, fal, büyü vs.) inancı olmayan bir insandım olcay hocayla tanışana kadar. Kendisiyle iletişime geçtiktim ve bu konuyla ilgili tüm fikrim birdenbire değişti. Beni adeta inandırdı diyebilirim. 39 yaşında İstanbullda yaşayan bir bayanım. 17 yaşında bir oğlum var. Bilirsiniz ki bu devirde cocuk yetiştirmek oldukça zor bir iş. Her ne kadar elimden geldiğince annelik yapmaya çalışsam da bazen gençlerin bu hızlı zamanlarında yeterli olamıyoruz. Acaba sorun bende miydi? Ya da gerçekten çağımızın hızına kendini kaptıran oğlum muydu? Nedeni pek önemli değil ama sonuçta oğlum çok asi olmuştu. Ona artık söz geçiremeyecek duruma gelmiştim. Zaten oğlum ve ben ikimiziz sadece, başka kimsemiz yok. Sigara kullanmaya başladığını fark ettim her ne kadar yıkıcı bir durum olduysa da benim için görmezden geldim. Daha fazla ileri gider diye düşündüm bilemiyorum, belki yanlış yapmışımdır. 7-8yıllık bir komşumuz vardı Gülten ablam. Tek dertdaşımdı benim. Ona her şeyimi paylaşırdım. Bir gün yine bıkmış bir vaziyettte gittim öyle dertleşmek için. Kendisi bana medyum olcay diye bir hocanın numarasını verdi ve bana mutlaka onunla görüşmemi söyledi. Başta da dediğim gibi bu tür şeylere inanmıyordum bunu Gülten ablam da bilirdi ama bana çok ısrar etmişti. Bir anlık düşünceyle hemen oracıkta aradık konuştuk olcay hocayla. Sağolsun ücret konusunda bana yardımcı oldu ve 2 seferde verebileceğimi söyledi. Bismillah diyip başladık işlemlere. Gün geçtikçe oğlum sanki sessiz sakin bi çocuk olmaya dönüyordu. Ne yalan söyliyim pek inanmıyordum hatta verdiğim paraya da üzülmüştüm nasıl olsa bişey omayacak diye. Ama hiç düşünmediğim gibi oldu. Şu an tam hayalimdeki anne oğul ilişkisine sahibim ve hayatımda allaha şükür şimdilik ters giden birşey yok. Allahım göstermez de inşllah. Umarım sizee de yardımcı olur OLCAY HOCA……

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir