Gözü Bişey Görmesin Duası

Bir kişiyi kendinize aşık etmek amaçlı aşağıdaki ayeti 3 zaman suresi süresince 1001 kez azimle okumanız gerekir.Allah müsaade verirse 3 zaman yeteri kadar olacaktır fakat isterseniz aynı ritimde devam edebilirsiniz.

Bismillahirrahmanirrahiym eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti/bin filan ala racihi le kadirun.

Gelen Aramalar:

 • eynema tekünü
 • hocamsr
 • hocamsır
 • eyne mâ tekûnû yeti bikumullâhu cemîan
 • Eyne ma tekunu
 • Bismillahirrahmanirrahıym eynema  tekuni

“Gözü Bişey Görmesin Duası” üzerine 3 düşünce

 1. YAKLAŞIK 4-5 AY ÖNCE GEREK ARKADAŞ ÇEVREM GEREKSE İNTERNET ÜZERİNDEN ALDIĞIM TAVSİYELER ÜZERİNE MEDYUM OLCAYLA İLETİŞİME GEÇEREK AŞK VEFKİ YAPTIRDIM. NİŞANLIMLA ARAMDA SEBEPSİZCE BİR SOĞUKLUK VARDI VE BUNU ÜZERİMİZDEN ATMAK İSTİYORDUM. GERÇEKTEN ÇOK DÜŞÜNDÜM YAPTIRMAM NE KADAR DOĞRU OLUR DİYE AMA DÜŞÜNDÜKTEN SONRA BU HAYATTAKİ EN ÖNEMLİ ŞEY KENDİ MUTLULUĞUM DEĞİL Mİ DİYE KENDİME SORMADAN EDEMEDİM. BİKAÇ KURUŞ PARADAN DAHA FAZLA NE KAYBEDECEKTİM Kİ ŞUNU DA SÖYLEMEDEN EDEMEYECEĞİM KENDİSİ BANA MADDİ AÇIDAN YARDIMCI OLDU, PİYASADAKİ UÇUK ÜCRETLER VE YÜKSEK FİYATLI DOLANDIRICI OLAN MEDYUMLAR GİBİ DEĞİL EMİN OLABİLİRSİNİZ BİRAZ ARAŞTIRDIKTAN SONRA. İLK ARADIĞIMDA SADECE BİLGİ ALMAK ADINA ARAMIŞTIM HALA YAPTIRIP YAPTIRMAMAK KONUSUNDA GEL-GİTLERİM VARDI. DEDİĞİM GİBİ DÜŞÜNDÜKTEN SONRA ”HER ŞEY KENDİ HUZURUM VE MUTLULUĞUM İÇİN, BİRŞEY KAYBETMEYECEĞİM, OLMAZSA DA EN FAZLA 3 KURUŞUM GİDER ÇALIŞIR YERİNE KOYARIM” DİYE DÜŞÜNDÜM. İYİ Kİ DE ÖYLE DÜŞÜNMÜŞÜM. ÇALIŞMAYA BAŞLADIKTAN BİR HAFTA SONRA KARGOM GELDİ TALİMATLARA UYUP GEREKLİ HER ŞEYİ YAPTIM. BU SÜREÇTE ÜMİDİMİ KAYBETMEDEN SABIRLA BEKLEDİM. CİDDİ ANLAMDA EN ÖNEMLİ ŞEY SABIRMIŞ BU BEKLEYİŞTE, ÇOK İYİ ANLADIM. BAŞLADIĞIMIZ İLK GÜNDEN BERİ ETKİSİNİ YAVAŞ YAVAŞ GÖSTERMEYE BAŞLADIĞINI ANLAMIŞTIM, BU DA BENİ AYAKTA TUTAN BİRŞEYDİ. VERİLEN SÜRENİN SONLARINA DOĞRU YAKLAŞTIĞIMIZDA NİŞANLIMLA ARAMIZDAKİ SOĞUKLUK YOK DENECEK KADAR AZALDI. ŞU AN EVLİLİĞE DOĞRU GİDİYORUZ. ARADA ELBETTE UFAK TEFEK TARTIŞMALARIMIZ OLMUYOR DEĞİL AMA ESKİ SOĞUKLUK YOK ŞÜKÜRLER OLSUN. DİYECEĞİM O Kİ ARKADAŞIM; SEN SEN OL İYİCE ARAŞTIR BÖYLE BİR İŞE KALKIŞMAK İSTİYORSAN. EĞER BU DEDİĞİMİ YAPARSAN MEDYUM OLCAYDAN BAŞKASINA GİTMEYECEKSİN ZATEN. ÇOK UZATTIM SANIRIM AMA AMACIM BENİM GİBİ OLAN İNSANLARA YOL GÖSTERİP MUTLU OLMALARINI SAĞLAMAKTAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL:) NUMARASINI DA YAZIYORUM BURAYA Bİ ARAYIN KONUŞUN BENCE BİRŞEY KAYBETMEZSİNİZ:) HERKESE İYİ GÜNLER.
  MEDYUM OLCAY TEL. NO: 05323671325

 2. herkese hayırlı günler diliyorum en baştan. buraya medyum olcayla yaptığımız bağlama büyüsünde bahsedeyim. kocamla 10 yıldır evliyiz. ikiz çocuklarımız var 6 yaşında ellerinizden öperler. bu yaşına kadar anne baba sevgisinden hiç mahrum bırakmadık çocuklarımızı. çünkü ben ailemi küçük yaşta kaybettiğim için ne demek olduğunu bilmem bu sevginin.
  eşim son 1 yıldır eve geç gelir, geldiğinde içki kokar, beni ve çocuklarını umursamaz, kendi anne ve babasına kötü davranıyordu. bu konuyu dile getşrdiğimde her seferinde beni tersliyordu. çocuklarım için susuyordum her zaman. zamanla canıma tak etmişti her kavgamızda benden boşanır diyerekten susuyordum. eğer boşansaydık çocuklarımın psikolojisi alt üst olurdu. bunun üzerine büyü yaptırmaya karar verdim. kıyıda köşede az da olsa birikmişim vardı, son çare olarak baya bi medyum aradım. hepsiyle konuştum bilgi aldım. yorumlarını okudum herkes medyum olcayı çok met etmişti. diğer medyumlar gibi dolandırıcı olmadığını anlamıştım artık. kesin olarak mayıs 8 de başladık bağlama büyüsüne (aslında daha önce görüşmüştük ama kargo anca geldi) ve gerçekten yalan söylemiyorum 9 haziran gecesi tam anlamıyla eşim gece hayatını bitirmişti, o gün tüm aile bizim evdeydi ve hayatımdaki en mutlu günlerimden birisiydi. herkes mutlu, neşeli ve huzurluydu o gün. anladım, yaptığımız bağlama büyüsünün işe yaradığını anladım. şükürler olsun ki olcay hoca sayesinde ailemiz eski huzurun kavuştu. inşallah siz de sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir