Eski Erkek Arkadaşı Unutma İpuçları

unuttt-300x206Erkek arkadaşınızdan yeni ayrılmış olmanız sizi ruhen, fiziksel ve zihnen olumsuz yönde etkileyebilir. Kendinizi motive edebilmek için sizi anlayan ve önemseyen insanlarla birlikte olmalısınız. Zihinsel olarak kuvvetli olmaya dikkat etmeli, kendinizi salmamalısınız. Çevrenizde doğru ve güvenilir insanların olması sizin için daha iyi olacaktır. Eğer erkek arkadaşınızı unutmak istiyorsanız bu işte kararlı olmanız gerekmektedir. Kararlı olmak yolun yarısını hallettiniz demektir. Ayrılığın etkisiyle etrafınızdaki insanları dışlamayın ve yalnız kalmayın. Yalnız kaldığınızda sürekli ilişkinizi düşünür ve ilişkiyle ilgili sorunları düşünürsünüz. Bu sizi olumsuz yönde etkiler. Bunun için sürekli olarak insanlarla birlikte olmalı ve her gününüzü dolu dolu geçirmelisiniz.

whatsup-medyumolcay

Size geçmişi hatırlatan kitap, hediye, elbise, müzik her ne varsa bunları gözünüzün önünden kaldırın. Eski arkadaşınızı unutmak istiyorsanız onu hatırlatan şeyleri de unutmanız gerekmektedir. Kendinizi kafanızı kaşıyacak zamanınız olmayana dek uğraştıran şeylerle meşgul olun. İşinize, okulunuza kendinizi adayın ve çok çalışın. Bazı insanlar bu durumlarda az yerken, bazıları da buzdolabının kapağını bir türlü kapatamaz. İkisi de çok yanlıştır. Eğer böyle bir şey yapıyorsanız hemen sağlıklı beslenmelisiniz. Bir diğer yöntem de spor yapaktır. Bu hem fiziksel hem de ruhsal yönden sizi geliştirecek en iyi yöntemlerden biridir. Kendinize olan güveniniz geri gelir ve kendinizi çok iyi hissedersiniz.

Sizi sakin ve huzurlu hissettirecek şeyler dinleyin. Romantik ve arabesk şarkılardan kaçının. Arkadaşlarınızla parti veya farklı aktiviteler düzenleyebilir, hayatınıza neşe katabilirisiniz. Uzun yolculuklara çıkmak, yeni şeyler öğrenmek sizin için çok iyi olacaktır. Artık erkek arkadaşınızın sizi aramasını beklemeyi kesin ve hatta bir süre telefonunuzu kullanmayın. Kendi kendinize daha güçlü olduğunuzu anlayabilirisiniz.