eskisevgiliyi2

BİR ERKEĞİ ETKİLEMENİN EN İYİ YOLLARI

Bir erkeği etkilemek istiyorsanız bu yolları denemenizi tavsiye ederiz.

Erkeği elde etmek isteyen bir bayanın ilk yapması gereken şey onun ilgisini çekmek olacaktır. İlgiyi kendi üzerine topladığı zaman herşey çok daha kolaydır. Aslında bu iş o kadar da zor değil güzel bir giyiniş tarzı bir erkeğin ilgisini çekmek için çok kolay olacaktır.Bir erkeği etkilemenin yolları sadece iyi bir giyinişle olmaz tabiki bu sadece başlangıç olacaktır.

ERKEĞİ ETKİLEYECEK ŞEYLERDEN KONUŞUN

Bir erkeği etkilemek için ne konuştuğunuzda önemlidir. Ama şunun da unutmayın ki ne konuşmanız gerektiğinden çok neyi konuşmamayı bilmeniz daha da önemlidir. Maç muhabbeti bilmiyorsanız yapmayın ama biliyorsanız da dibine kadar yapın. Kızsal konuları pek konuşmayın çünkü bir erkek bu konulardan çok sıkılır.İlk tanıştığınız bir erkeğe dedikodu yapmayın kötü bir izlenim bırakır. Daha önce hiç konuşmadıysanız ilk konuşmaya başlamayı erkeğe bırakın konuyu erkek açsın ama siz yönetin o konuyu ki sizin hakimiyetinizi ona gösterin. Bu sayede tanışma meraklısı göstermemiş ve kendinizi ağırdan satmış olursunuz. Eğer size bir soru sorarsa cevabını mantıklı vermeye çalışın. Eğer ilk iki başlağı tam anlamıyla yapabilirseniz bir erkeği etkilemenin yollarını öğrenmeye başladınız demektir.

KAÇAN KOVALANIR

Bir erkeği etkilemenin yollarını arayanların bir erkeği kolayca elde etmesi için mantıklı konuşması onu gerçek anlamda da etkilemesi gerekir çünkü erkekler saçma sapan konuşan basit kızlardan hoşlanmazlar, bu tarz kızlar onlara kolay gelir. Tahmin edebileceğiniz gibi kızlar naz yaptıkça yani kaçtıkça erkek de kovalar ve siz bir erkeğe ne kadar imkansız gelirseniz erkeğin size olan tutkusu ve isteği de artar. Erkeği elde etmenin bir diğer yolu da budur. Bunun bir diğer açıklaması da erkek istediğine kolay ulaşırsa değeri de az olur. Eğer ulaşması çok zor olursa ondan vazgeçmesi de çok zor olur.

GÜZEL ANILAR GEÇİRİN !

Bir erkek için nerede güldüğü, nerede eğlendiği, nereden zevk aldığı çok önemlidir. Eğer ona güzel anlar yaşatırsanız sizin yanınızdan ayrılmak istemez ve sizin yanınızda olmak, heranını sizinle geçirmek ister ve böylece erkeği etkilemiş olursunuz ve onun için imkansız olmaya başlarsınız. Araştırmalara göre insan yerine göre ailesini, arkadaşlarını silmesinin en büyük sebebi bir kadındır yani aşık olduğu kadın. Bu ise erkeğin mutlu olduğu ve huzur bulduğu şeyleri yapmak için herşeyi gözü alabileceğidir. Bir erkeği etkilemenin yollarındandan en iyisinin bu olduğu düşünülmektedir. Güzel anılar yaşayın ki hep sizinle hep yanınızda olmak istesin.

SIRDAŞI OLUN !

Bir erkek bir bayana göre çok konuşkan değildir. Erkek daha çok içe kapalı bir kutudur ama bir bayan ise nerdeyse herşeyi konuşmayı sever. Erkeği etkilemenin yollarından bir diğeri erkeğin bu kutusunu açarak ve sırlarını paylaşmasını sağlayarak bir erkeği bu yolla da etkileyebilirsiniz.

Güler yüzünüzü ona gösterin

Güler yüzlü olun ve bu sayede sizi anımsadığında aklına hep güler yüzünüz gelsin. Bu çok önemlidir. Her iyiliği her güzelliği sizin yanında yaşaması sizi özlemesi ve sizinle heranını geçirmek istemesini sağlayacaktır. Bu psikolojik bir analizdir. Aslında çok zor olmamasına rağmen çoğu kişi tarafından da bilinmemektedir.

Seksden uzak durun

Seks bir erkeği etkilemenin en kolay yoludur ama bu hiç de güvenli bir yol olmayabilir. Bir erkeği bu yolla bağlayadabilirsiniz kendinizden uzaklaştıradabilirsiniz. Bu yol tavsiye edilmemektedir. Ama esas uzak durmanızı tavsiye ettiğimiz seksden uzak durmanız değil. seksi bir erkeği etkilemenin yolu olarak görmekten uzak durmanızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir