ask-acisi-nasil-unutulur

Ayrılık sonrası güçlü olmalı ama nasıl

Ayrılık sonrası çektiğiniz acı ve sıkıntılar sizlerin depresyona girmesine neden olabilir. Eğer eski sevgilinizi istiyorsanız hiçbir zaman yıkılmamalısınız. Yıkıcı yumruğu yemiş olabilirsiniz ama kendinizi hemen toparlayabilirsiniz. Ancak durduğunuz yerde bir şeylerin düzelmesi mümkün olamaz. Her şey de olduğu gibi bu konuda da çabalamalı ve kendinizi her konuda geliştirmelisiniz. Özgüveninizi arttırmalı ve kendinize olan sevginizi arttırmalısınız. Ayrılığınızı sürekli olarak düşünmek yerine tekrar bir araya geleceğinizi hayal edin ve geleceği hayal ederek moralinizin düzelmesini sağlayın. Bu çok önemli bir adımdır ve sizi biraz zorlasa da bunu yaptığınızda işleriniz daha da kolaylaşacaktır. Bu kadar süre ayrı kaldıktan sonra kendinizi sevgilin, izin kollarında hissedin ve size sımsıkı sarıldığını.

Bu canlandırma olabildiğince gerçekçi yapın ve kötü düşüncelerden kendinizi kurtarın. Etrafımızda yüzlerce çift ayrılıyor ve ayrıldıktan sonra tekrar birleşmeyi başarıyor. Bu demek oluyor ki sizin de sevgilinize buluşmanız imkânsız bir ley değildir. Ancak bir şeyler çabaladığınız şartlarda. İki kez de olsa üç kez de olsa ayrılan çiftler tekrar birleşebiliyorlar. Çünkü aralarında hem psikolojik hem de biyolojik bir bağ vardır. Biyolojik bağ kişilerin arasında olan çekim gücüdür. Bir araya geldiğiniz bir kişi ile tekrar birleşmeniz için aranızda büyük bir biyolojik kuvvet ve çekim vardır.

Psikolojik bağ biraz daha karmaşık olabilir. Eğer ne yapacağınızı biliyorsanız sizin için karmaşık bir durum olmaktan çıkar. Sevgilinizi psikolojik olarak ele geçirirseniz ona yaptıramayacağınız, yapamayacağınız hiçbir şey kalmaz. Aranızda biyolojik olarak bir sorun yoksa tek sorununuz psikolojiktir. Bu sorunu çözmek sizin elinizdedir ve kendinizi spor yaparak veya başka aktivitelerle rahatlattıktan sonra sevgilinizin psikolojisini ele geçirebilirsinizi. Aşkınıza devam etmek sandığınız kadar zor değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir